HAKKIMIZDA

Dini Mesajlar sitesinin amacı, asrımız insanının maruz kaldığı maddî ve manevî hastalıkların reçetesini, Kur’an eczahanesinden alıp asrın idrak ve anlayışına uygun şekilde Kuran’ı Kerim’im, tamamının görüntülü-sesli sohbetler şeklinde yayınlanmasıdır.Sitemizi, Ehl-i sünnet âlimlerinin kıymetli eserlerini kaynak alarak, Ehl-i sünnet itikadına uygun olarak hazırladık.

İslam dini ile alakalı merak ettiğiniz her şeyi rahatlıkla bulabileceğiniz Dini Mesajlar, dini sitelerin arasında size en doğru bilgileri sunan site özelliğiyle birlikte yazılan bilgilerin ise doğrulu ayet ve hadislerle destekleniyor. Araştırılıp, bilgiden emin olarak hazırlanan yazıların, akıcılığı ve anlatım tarzı Dini Mesajları vazgeçilmez kılıyor. Peygamberlerin hayatı, sureler, dini bilgiler gibi birçok kategoriden oluşan sitede, herhangi bir kategoride yazısayesinde kullanıcılara dini bilgi ve haberler sunulmaktadır.

Mübarek gün ve gecelerin anlamları ve bu günlerde yapılması gereken ibadetleri en iyi şekilde açıklayan sitedir. Sitede gezinirken kategoriler arasında neler okuduğunuzun neler öğrendiğiniz farkına bile varmayacaksınız. Hem manevi yönünüzü güçlendirip hem de çok güzel zaman geçirebileceğiniz bu site, size huzurun anahtarını veriyor.

İMTİYAZ SAHİBİ / GRANTEE

info@dinimesajlar.com

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / EDITOR IN CHIEF

info@dinimesajlar.com

EDİTÖRLER / EDITORS

Seyhan OK

seyhan.ok@dinimesajlar.com

Ayşe Yılmaz

ayse.yilmaz@dinimesajlar.com

İLETİŞİM

info@dinimesajlar.com